Bal Köpüğü Saç Rengi ve Modelleri

Bal rengi saç rengi, yaz aylarının gelmesiyle birlikte pek çok kadında görülen bir saç rengidir. Bahar ve yaza çok yakışan bal köpüğü saç rengi turuncu ile sarı arasında kalmış bir saç rengidir. Çıktığı günden beri özellikle pek çok ünlünün ilgisini çekerek tüm dünyaya yayılan bu saç renginin tonu ayarlanırsa her insana yakışabilir. 

Bal köpüğü saç rengi nasıl elde edilirBal köpüğü renginin en çok yakıştığı cilt tonları nelerdir? Bal köpüğü saç rengi kimlere yakışır irdelemek istedik.

Bal Köpüğü Saç Renkleri ve Modelleri

Bal Köpüğü Saç Rengi ve Modelleri

Her kadın, saçlarının daha canlı görünmesini ister. Saçların parlaklığının ön plana çıktığı saç renkleri, tam olarak bu nedenle daha çok dikkat çekmiştir. Bal köpüğü saç renkleri de saça doğal bir ışıltı sağladığı için çok fazla tercih edilmektedir. Bal köpüğü saç renkleri koyu turuncu ve sarı renkleri arasında gidip gelmektedir. Farklı bir renkmiş gibi görünmesine neden olacak kadar çok tonu bulunmaktadır.

Bal Köpüğü Saç Rengi ve Modelleri

Bu kadar farklılık sağlıyor olması da bal köpüğü saç renkleri ve modellerinin öne çıkmasını sağlıyor. Bal köpüğü saç rengi temel alınarak pek çok ombre ve balyaj işlemi de yapılmaktadır. Çok kullanılan bu saç renginde bu tür değişiklikler yapmanız, kendi tarzınızı yaratmanızı sağlayacaktır.

Bal Köpüğü Saç Rengi ve Modelleri

Bal köpüğü saç rengi, pek çok boya markasında bulunmaktadır. Boya numaraları üç hane ile ifade edilir. Tercih edeceğiniz renkte, bu haneleri iyice anladığınızdan emin olmalısınız. Farklı renkte ışıltılara sahip pek çok saç rengini bu şekilde elde edebilirsiniz.

Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Bal Köpüğü Saç Rengi ve Modelleri

Bal köpüğü saç rengi kimlere yakışır bir bakalım. Bal köpüğü saç rengi her kadının kullanmak isteyeceği bir renktir. Nitekim, her kadın bu saç rengini kullanabilir. Önemli olan saç renginin tonunu iyi belirleyebilmektir. Esmer de olsanız beyaz tenli de olsanız bu saç rengi size yakışabilir.

  • Beyaz tenli kadınlar, bal rengi saçın açık tonunu da koyu tonunu da rahatlıkla kullanabilir.
  • Cilt altı tonları sıcak ise turuncuya yakın olan tonlar tercih edilmelidir.
  • Esmer kadınlarda ise sarıya yakın tonları kullanılacaksa koyu sarı, turuncuya yakın bir ton kullanılacaksa bunun da koyu olması size yakışacaktır.
Bal Köpüğü Saç Rengi ve Modelleri
Bal Köpüğü Saç Rengi ve Modelleri
Bal Köpüğü Saç Rengi ve Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir