Bayan Bere Modelleri Ve Yapılışı

Havlu kenarı örnekleri denildiğinde ilk akla gelenler dantel olanlardır. İğne oyasından yapılmış renk renk havlular ve dantelden yapılmış çeşit çeşit örneklerle süslenmiş havlular kadınların bir bakıma hayal dünyasını da yansıtır. Çiçekli havlu kenarı örnekleri severek yapan hanımların iç dünyaları da renklidir. Dantel ya da iğne oyası yapan kadınların yaratıcılıkları da sorgulanmaz. Bir kadın eğer bir iğne ya da tığ ve bir yumak iplik ile harikalar yaratabiliyorsa o kadının el emeğinin yanında hayal gücünün de değer görmesi gerekir.

Havlu Kenarı Örnekleri Videoları

Çeşitli Havlu Kenarı Örnekleri

Evlerimiz biz hanımlar için önemlidir. Yaşam alanlarımızda özellikle de çalışmıyorsak en çok vakti biz geçiririz. Bu yüzden de evlerinin her zaman şık olması kadınlar için önemlidir. Evimizi dantelden eşyalarla süslemek ve dekore etmek de ayrı bir zevktir. Özellikle banyolarımızın temiz ve düzenli olmasına dikkat ettiğimiz kadar, banyo aksesuarlarımızın da güzel olmasına özen gösteririz.

Bu sebeple de çeşitli havlu kenarı örnekleri ile süslenmiş havlular banyolarımızda yer alır. Bu havluların başında iğne oyası havlu kenarı örnekleri gelir. İğne oyası ayrı bir maharet ister. Ayrıca iğne oyasının yanı sıra dantel havlu kenarı örnekleri de banyolarımızı ya da mutfaklarımızı süsleyen el havlularımızın kenarlarında sıkça yer alır.

Yeni Havlu Kenarı Örnekleri

Havlu kenarı örnekleri aynı zamanda genç kızların çeyizlerinde de yerini alır. Yeni evlenmek üzere olan bir kızın ilgisini kalpli havlu kenarı örnekleri çekeceği gibi, bu örneğe müstakbel eşine olan sevgisini de yansıttığını hisseder. Annelerin elinden çıkan havlu kenarı örnekleri ise genellikle klasik örneklerdir. Annelerimiz çiçekli havlu kenarı modelleri tercih ederler. Dantel ya da iğne oyasından havlu kenarı yapmayı bilen çoğu kadın bunu ticarete de dökerek kazanç kapısı haline getirip, kendi harçlıklarını çıkartma yoluna da gitmektedirler.

Havlu Kenarı Örnekleri 2018

Çeyizlik Havlu Kenarı Örnekleri

Havlu Kenarı Örnekleri 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir