Göğüs Büyütme Yöntemleri

Göğüs büyütme, kadınların güzellik anlayışları ve psikolojik halleri ile yakından temaslı bir kavramdır. Çünkü güzel göğüslere sahip olmak direkt olarak doğruya kadın güzelliği ile ilgili bir haldir ve bayanın kendine güveni üstünde son derece etkilidir.

Oysa istek edilen şey natürel yöntemlerle güzel göğüslere sahip olabilmektir. Gerçekten de hiçbir ameliyata girmeden ve risk üstlenmeden de büyük ve güzel göğüslere sahip olmak mümkündür. İşte bu yazımızın hususu da “natürel yöntemlerle göğüs büyütmenin nasıl olacağına dairdir.

Çalışmamızda 3 adımda natürel göğüs büyütme metotlarından bahsettik. Eğer şahıs her üç metodu da aynı anda denerse çok daha süratli ve etkili netice alabilecektir.

  • Doğal göğüs büyütme yolunda ilk adım
  • Mucizevi besinlerle netice alın

Doğal göğüs büyütme araçları olan besinler, göğüs büyütmede sarf edilen haplardan çok ama çok daha etkilidir. Üstelik ilaçların aksine hiçbir yan tesiri de yoktur. Bir kadın natürel beslenme tipine ilgi ederek göğüslerinin kısa vakitte büyümesini sağlayabilir.

Bazı hekimler maalesef doğum denetim hapları ile birtakım ant idepresanları sanki göğüs büyütme ilacıymış gibi hastalara vermektedir.

Bu muhakkak hatalı bir tutumdur. Bu ilaçların hormon değişikliklerine yol açtıkları ve böylelikle göğüsleri büyüttükleri doğrudur. Ancak bu göğüs büyütme metodu sıhhatli bir tarz olmayıp bir vakit sonra göğüslerde ciddi sarkmalar görülebilmektedir. Üstelik bu haplar beden direnci üstünde de geri döndürülemez tahribatlar yaratmaktadır.

Maydanoz

İlk çağ Roma ve Mısır yazıtlarından şu vakit kadar en etkili göğüs büyütme bitkisi olarak kullanılmıştır. Birçok eski resimde büyük göğüslü kadınlar ellerinde maydanoz destesi tutmuş vaziyette resmedilmiştir. Bazı kültürlerde ise çocuğu olamayan kadınlar amacıyla “hamile kalmayı gerçekleştiren ilaç” olarak tavsiye edilmiştir.

Dikkat edilmesi gereken şey maydanozun bitki durumunda tüketilmesidir. Yemeklere katılan maydanozun ciddi bir tesiri yoktur. Günde birkaç dal maydanoz çok etkili bir göğüs büyütme ilacı vazifesini üstlenmektedir.

Kara üzüm

Kara üzümün çekirdeği çok etkili bir göğüs büyütme aracıdır. Bazı marketlerde yalnızca çekirdekler satılsa da bunlara çok itibar etmemek gerekir. Taze kara üzüm, çekirdeği ile beraber alınırsa çok daha yararlı olmaktadır.

Yer elması

Herkesin damak tadına hitap etmese de yer elmasının çok ciddi bir göğüs büyütme bitkisi bulunduğu bilinmelidir.

Rezene

Bitki çayı olarak içildiğinde evli kadınlarda süt artırıcı özellik gösterir. Genç kızlarda ise göğüslerin enine büyümesini sağlar. Her iki göğsü birbirine çok yakın ya da birbirine çok uzak şahıslarda göğüslerin göğüs kafesinde orantılı yerleşmesine yardımcı olmaktadır.

Kara lahana

Son yıllarda göğüs kanserini engellediği belirleme edilen mühim bir bitkidir. Genellikle göğüs uçlarının göğsün tamamı ile uyumlu büyümesini sağlar. Unutulmamalıdır ki göğüs uçları göğüs estetiğinin çok mühim bir unsurudur.

Süt ya da sütlü çikolata

Sütlü besinler bilhassa buluğ çağındaki kızlarda çok etkili bir göğüs büyütme aracıdır. Ancak bu yaştaki şahıslar genelde sütlü ürünleri sevmemektedir. Sütlü çikolata ise bu yaştaki bireylerin damak tadına daha idealdir ve olumlu neticelerin alınmasına katkı sağlar.

  • Doğal göğüs büyütme yolunda ikinci adım
  • Kişinin kendi başına yapabileceği masajlar göğüs büyütme yolunda çok olumlu neticeler doğurur.
  • Masajların sabah yataktan kalkmadan evvelce ya da gece uyumadan evvelce yapılmasında yarar vardır.
  • Sabah vakti, kan akışının en süratli bulunduğu ve vücudun dinç bulunduğu bir vakit dilimidir. Bu amaçla göğüs masajına ideal bir vakittir. Gece masajları ise natürel kremlerle yapılacak masajlar amacıyla ideal bir vakit aralığıdır.
  • Göğüs masajında ilgi edilmesi gereken hususlar şunlardır:
  • Göğüs masajında parmak uçları katiyen kullanılmaz. Avuç içleri ile masaj yapılır.
  • Masaj çok sert olmamalı ve genel olarak “hissedilen ancak rahatsız etmeyen bir doz” tercih edilmelidir.
  • Göğüs masajının vakit 10-15 dakikayı geçmemelidir.

Göğüs masajları rastgele bir krem kullanılmadan çıplak elle yapıldığında da mühim oranda göğüslerin büyümesi sağlanabilmektedir. Ancak şahıs istek ederse gece şu natürel ürünlerle de göğüs büyütme masajı uygulayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir