Goji Berry Kremi

Faydaları saymakla bitmeyecek olan Goji Berry’nin anti-aging etkisi keşfedildiğinden beri uzmanlar bunu sürekli kullanılabilecek bir krem haline dönüştürmeye karar verdiler. Piyasada goji berry zayıflama kremi ismiyle bulabileceğiniz yüz, cilt ve göbek kremleri cildinize anti-aging etkisi yaratmayı hedefliyor.

Goji berry doğal antioksidan olması sebebiyle vücutta ki serbest radikalleri uzaklaştırmaktadır.

Goji Berry Kremi

Goji Berry’nin ülkemizde hali hazırda 3 çeşit kremi bulunmaktadır. Bunlar:

Goji Berry Yüz Kremi

Goji Berry Cilt Kremi

Goji Berry Göbek Kremi

Bu kremleri aktarlardan, bitkisel destek ve bitkisel çözümler sunan marketlerden temin edebilirsiniz. Goji Berry Zayıflama Kremi vücudun farklı bölgeleri için farklı özelliklerle hazırlanmıştır. Fakat hepsinin amacı aynıdır: Anti-aging özelliği ile daha genç bir görünüm kazandırmak ve daha canlı bir görünüm kazandırmak.

Goji Berry meyvesinin içeriğinden elde edilerek yapılan bu kremler hyaluronik asit ve retinol içerirler. Daha taze ve canlı bir görünüm vermek içinde özel olarak hazırlanmış cilt bakım maddeleriyle üretilmiştir.

Peki; Goji Berry Zayıflama Kremi’nin ne gibi faydaları var? Gelin bir bakalım isterseniz.

İçerdiği beta-karoten sayesinde sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlar. Cildinizi nemlendirir, gençleştirir. Hatta cildi canlandırma özelliği sayesinde cildinizde farkedilir bir parlaklık sağlamaktadır. Sonuçta anti-aging yani yaşlanma karşıtı bir üründür.

Zengin antioksidan içeriği sayesinde, net, parlak ve kırışıksız bir cilt sağlar. Cildinizde protein kökenli elastin ve kolajen üretimine yardımcı olur. Cildin kendi doğal rengine kavuşmasını sağlar.

İçerdiği yüksek C vitamini sayesinde de cildiniz üzerinde tedavi edici etkisi vardır. Cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyarak cildin doğal ışıltısını korumaya yardımcıdır.

Goji Berry Zayıflama Kremi nasıl kullanılır?

İsterseniz Goji Berry Yüz Kremi olsun ya da isterseniz Goji Berry Cilt Kremiolsun veya Goji Berry Göbek Kremi. Ürünün vücudunuza uygulaması bölgesel olarak çok pratiktir.

Öncelikle parmak uçlarınıza nohut büyüklüğünde goji berry kreminden alın, hangi bölgenize sürmek istiyorsanız oraya, masaj hareketleri ile sürün. Akşamları günde bir defa kullanmanız önerilmektedir. Göbek kremi özellikle selülitlere karşı savaşmak içindir. O bölgeye sürerken masaj yaparak fakat biraz daha yağları hissederek ve sıkıştırarak sürmeniz çok daha iyi olur. Eğer yağ kütleleriniz varsa dağıtmak ve harekete geçirmek gerekir. Kilolarınızdan dolayı belki deforme olmuş ya da olmaya başlamış göbek derinizi gençleştirir ve eskisi gibi gergin tutar. Cilt ve Yüz kremi ise tamamen anti-aging amaçlıdır. Cildinizi pürüzsüz, diri ve genç göstermeyi amaçlamıştır.

Goji Berry kremlerini mutlaka akşamları kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer gündüz vakitlerinde kullanıldıysanız ve özellikle güneşe çıkmanız gerekiyorsa mutlaka bir güneş koruyucu kullanmayı unutmayınız. Cildinizde beklenmeyen bir etki gördüğünüz taktirde çok hızlı bir şekilde cilt uzmanına kremleriniz ile birlikte gitmeniz şiddetle önerilir. Fakat böyle bir bulguya henüz rastlanmamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir