Gri Ombre

Son yılların gözde saç trendi olan gri ombre saç modelleri oldukça iddialı ve dikkat çekici. Gümüşün doğallığı ve asaletini saçlarda gri saç ombre ile yansıtabilirsiniz.

Tarzı olan ve değişikliklere açık olan bayanlar tarafından tercih edilen gri saç ombre genellikle siyah saça uygulanmaktadır. Siyah saça gri ombre uyumu özellikle uzun ve iri dalgalı saçlarda muhteşem bir hava yaratmaktadır. Gri sarı ombre modelleri de oldukça fazla tercih ediliyor.

Usta bir kuaförün elinden çıkmış gri ombre saç ile dikkatleri üzerinize çekerek her ortama bambaşka bir hava katabilirsiniz.

Gri Saç Ombre Kimlere Yakışır?

Gri Ombre

Gri nötr bir renktir. Her cilt rengine uygundur. Tabi ki koyu renk saçlara uygulanırsa çok daha göz alıcı ve hoş görünmektedir. Bir de gri ombre saç tercih edenlerin daha belirgin makyaj teknikleri uygulamaları gerekiyor.

  • Saçlarda ki nötr havayı yüz hatlarını öne çıkaran siyah ve kırmızı tonları ile yapılan bir makyajla tamamlayabilirsiniz.
  • Siyah göz farı ve kırmızı ruj siyah saça gri ombre ile muhteşem bir tarz yaratmaktadır.

Siyah Saça Gri Ombre

Ten rengi açık olan kadınlara siyah saça gri ombre çok yakışıyor. Ancak buğday tenli iseniz gri sarı ombre denemenizi öneriyoruz. Küllü sarı saça gri ombre ışıltı katıyor ve çok canlı bir hava yaratıyor. Tabi ki bu canlılığı hoş ve belirgin bir makyajla tamamlamak gerekiyor.

Makyaj yapmayı sevenlerin tercih etmesi gereken bir uygulamadır gri saç ombre. Aksi halde soluk ve yaşlı bir ifade verir ki bu da hiç tercih edilmeyen bir durumdur.

Siyah Saça Gri Ombre

Son yıllarda genç kızlar da saçlarında gümüş tonlarını ve gri saç ombre modelini çok fazla tercih ediyorlar. Marjinal, genç ve dinamik gençliğin en tercih ettiği model diyebiliriz. İster uzun ister kısa tüm saçlarda farklı ve iddialı bir hava yaratan gri ombre saç her ortama uygundur. Ancak giyim tarzı ve doğru makyajla bir bütünlük içerisinde olmalı ki istenen etkiyi sağlayabilsin.

Gri Ombre Saç Modelleri

Genellikle saçların yıllar geçtikte beyazlaşması istenmeyen bir durumdu. Ve hemen boyatılarak beyazlar kapatılmaya çalışılırdı. Ne var ki gri saç modası ortaya çıktı ve artık beyazı olmayan kadınlar bile saçlarını gri tonlara boyamaya başladı.

Gri Ombre

Her yaş grubundan kadınların tercih ettiği gri ombre saç modelleri, saçın tamamını griye boyamaktan çok daha hoş görünmekte. Özellikle siyah gri saçtercihi olanlar için siyah saça gri ombre muhteşem bir hava yaratıyor. Siyah uzun saçta gümüş ışıltıları kadınlara farklı bir canlılık kazandırıyor.

Gri ombre saç modelleri arasında en çok tercih edilenler uzun katlı saçlarda iri dalgalar ve dağınık topuzlardır. Örgü saç modelleri de siyah saça gri ombresaçlarda muhteşem görünüyor.

Gri Ombre

Dalgalı ve bukleli siyah saçlarda gri ombre saç muhteşem görünmekte ve genç kızlar tarafından tercih edilmektedir. Bob tarzı kesimli saçlarda da yine siyah saça gri ombre uygulaması en çok tercih edilen saç modelleri arasında bulunuyor.

Kısacık siyah saça gri ombre ise oldukça iddialı ve asi kadın havasını yansıtıyor. Tarz sahibi ve kendinden emin kadınların tercihi bu model yüz hatlarını vurgulayan iddialı bir makyajla beraber bir bütünlük oluşturuyor.

Gri Ombre

Açık kahve tonları ve kestane tonları ile gri saç ombre farklı bir ifade yaratmakta. Özellikle platin gri tonlar sarı ışıltılar ile muhteşem bir görünüm kazanıyor.

İlk başta çok iddialı diye cesaret edilemeyen gri ombre saç modelleri uygulayan bayanlar tarafından çok benimsenerek kullanılmaya devam ediyor.

Gri Ombre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir